Warning: include(numara/config.php): Failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/nidatelekom.com.tr/httpdocs/sayfa/0850-numara-tahsisi.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'numara/config.php' for inclusion (include_path='.:/opt/plesk/php/8.2/share/pear') in /var/www/vhosts/nidatelekom.com.tr/httpdocs/sayfa/0850-numara-tahsisi.php on line 2

Warning: include(numara/function.php): Failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/nidatelekom.com.tr/httpdocs/sayfa/0850-numara-tahsisi.php on line 3

Warning: include(): Failed opening 'numara/function.php' for inclusion (include_path='.:/opt/plesk/php/8.2/share/pear') in /var/www/vhosts/nidatelekom.com.tr/httpdocs/sayfa/0850-numara-tahsisi.php on line 3

0850 Numara Tahsisi

0850'li Kurumsal Numaralar

Bir çok büyük ve orta ölçekli firma tercihlerini 0850 ‘li numaralardan yana kullandı. 0850 numaraları tercih eden firma / kurum sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Sizde geç kalmadan Nida Telekom dan 0850 numara alma ve Online Numara Seçimi  ile 0850 numaranızı kendiniz seçebilirsiniz. Firmanızın iletişim ayağı için kurumsal bir kimlik oluşturabilirsiniz. 0850 numara almak için Online Numara Seçimi seçeneğinde belirtilen adımları takip ederek 0850 numaranızı alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda hızla gelişen IP haberleşme teknolojisinin vazgeçilmezi 0850’li numaralardır. IP haberleşme teknolojisi ile ucuz, kaliteli, hızlı ve kesintisiz iletişim için Nida Telekom’dan 0850’li numaraları tahsis edebilirsiniz. Tahsis ettiğiniz bu numarayı, Nida Telekom Sanal Santral Hizmeti ile kendi çağrı senaryonuzu oluşturup, istediğiniz şekilde numaranızı kullanabilirsiniz.

0850 konumdan bağımsız numaralar, son yıllarda kurumsal şirketler ve çağrı merkezleri tarafından 444’lü numaraların yerine tercih edilmektedir. 0850’li numaralar Sanal Santral ve Çağrı Merkezi Hizmetleri gibi birçok alanda kullanılabildiği için daha fazla tercih edilmektedir. 0850 ‘li numaraların, teknik ve maliyet açısından 444 ‘lü numaralardan birçok avantajları bulunmaktadır.

fortis-telekom-sabit-numara-tahsisi

0850'li Numara Almanın Avantajları

  • Size tahsis ettiğimiz yeni numaranız üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.)
  • Farklı projeleriniz için birden fazla numara alabilirsiniz. Size tahsis edilen tüm numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde (CLD) mevcut hesabınıza yönlendirilir.
  • 0850 numaranızla santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz.
  • Özel 0850 Numara Seçimi
  • Tahsis ettiğiniz numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.